Pozvanie na Deň pracovných príležitostí v Bekaert Sládkovičovo

Pozvanie na Deň pracovných príležitostí v Bekaert Sládkovičovo v piatok 4.mája2018

Ak si hľadáte novú prácu,
STE BLÍZKO

V spoločnostiBekaert Sládkovičovo hľadáme pracovníkov do výroby, elektrikárov, PLC technikov a mechanikov. Ponúkame zaujímavú prácu, dobrý zárobok, stabilitu a bohatý sociálny program. Využite možnosť dozvedieť sa podrobné informáciepriamo v našej spoločnosti.

PripravujemeBEKAERT -Deň pracovných príležitostí. Podujatie sa uskutoční 4. mája od 8.00 do 16.00 hod. v priestorok spoločnosti Bekaert Sládkovičovo, ktorá sídli na adrese Veľkoúľanska cesta 1332 v Sládkovičove.

Využite možnosť dozvedieť sa viac informácií o našej spoločnosti či ponuke voľných pracovných miest.

V časoch o 8.00, 10.00 a 13.00 hod.sa budú organizovať komentované prehliadky výroby a budete mať tak možnosť pocítiť atmosféru výrobného procesu na vlastnej koži.

Zistite, čo znamená práca u nás. Hľadáme šikovných ľudí, čo majú záujem o stabilné dlhodobé zamestnanie. Nie sme „pásová výroba“!

Príďte medzi  nás! Budeme to ťahať spolu.

SpoločnosťBekaert je najväčší výrobca a spracovateľ drôtu na svete už s vyše 130-ročnou tradíciou.Naše kordy sa nachádzajúv pneumatikách osobných aj nákladných automobilov, pomáhameťažiť ropu i loviť ryby.Zdá sa vám, že zátky na fľašiach šampanského držia dobre?To sme tiež zariadili my.Sme drotári. Na Slovensku zamestnávame viac ako 2400 ľudí a ťaháme to spolu už 16 rokov v prevádzkach v Hlohovci a v Sládkovičove.Keďže stále rastieme a rozširujeme výrobu,hľadáme ďalších šikovných ľudí. Pridajte sa k nám!

Uplatnenie si nájde každý – čerstvý absolvent aj skúsený špecialista. Hľadáme mužov aj ženy.

Bližšie informácie o pracovných ponukách i samotnom Dni pracovných príležitostí 4. mája 2018, dostanete na tel. čísle: +421 904 788 606,  mail: praca@bekaert.com, alebo ich nájdete na webovej stránke www.smedrotari.sk